Velkommen til Hallingdal Varme & Sanitær AS

 

Vi er en bedrift med 18 ansatte. Vi er etablert med butikk på Nesbyen og kontor/lager på Geilo.

Vår adresse på Geilo:

Hallingdal Varme & Sanitær AS

Lienvegen 99

3580 Geilo

Tlf 32091841

e-mail:oddvar@hallingdalvvs.no

På avdeling Geilo er det ikke fast kontortid, men ta kontakt for eventuell avtale.

 
 
Comfort NesbyenAlfarvegen 23540  Nesbyen  Vis veibeskrivelse
32 07 12 54Send E-Post
Man - fre0900-1630
 
Lørdag1000-1400
 
 
 
 

Medarbeidere Comfort Nesbyen

 
Ole Lie
Daglig leder
Telefon: 32071254/95281270
ole@hallingdalvvs.no
 
 
Roger Andersen
Rørleggermester/VVS Ingeniør
Telefon: 32071254/90882535
roger@hallingdalvvs.no
 
 
Birgit  Strandheim
Kontor/regnskap
Telefon: 32071254
birgit@hallingdalvvs.no
 
 
Per  Strandheim
Rørlegger Nesbyen
 
 
Knut Sigurd Totland
Rørlegger Nesbyen
 
 
Geir  Sandanbråten
Rørleggermester Nesbyen
 
 
Aslak Strandheim
Rørlegger Nesbyen
 
 
Sigve Brunes
Lærling Nesbyen
Telefon: 91316598
 
Monica Dokken
Monica Dokken
 
 
Odd Aulstad
Butikk medarbeider
Telefon: 45406731
odd@hallindalvvs.no
 
 
Oddvar Lie
Avdelingsleder Geilo
Telefon: 91802927
oddvar@hallingdalvvs.no
 
 
Dag Mørk Nilsen
Rørlegger Geilo
dag@hallingdalvvs.no
 
 
Jørgen Sæther Hermansen
Rørlegger Geilo
 
 
Magne Haugen
Rørlegger Geilo
 
 
Sondre Hole Dokken
Rørlegger Geilo
sondre@hallingdalvvs.no
 
 
Thomas Freiherr
Rørlegger Geilo
 
 
Thor Kaupang
Hjelpearbeider Geilo
Telefon: 32091841
 
 
Jann Kassens
Rørlegger Geilo
Telefon: 92089201
 
 
Oliver Steglich
Rørlegger Geilo
Telefon: 92089203
 
 

Kampanje fra Comfort Nesbyen

FLERE UTSTILLINGER SKAL SELGES UT, KOM INNOM Å SE !


 
 

Comfort Nesbyen

Hallingdal Varme


Hallingdal Varme & Sanitær AS har virksomhetsomåde innenfor det meste innen vann, varme og sanitær.

 

Noen av våre virksomhetsområder:

 

* Alt innen inn -og utvendige sanitæranlegg.

* Varmeanlegg, vannbåren varme, gulvvarme og varmepumper.

* Godkjenning for synkeprøver av renseanlegg overfor Kommuner.

* Sprinkleranlegg.